رونمایی از آلبوم آرزوهای شعاری امین یزدانی

رونمایی از آلبوم آرزوهای شعاری امین یزدانی

به گزارش خبرنگار ریتم نو، امین یزدانی نخستین آلبوم خود را در سبک پاپ راک – سمفونیک راک با اشعاری از علی کمارجی، قیصر امین پور،حسن علیشیری، ، بهزاد مینا، رضا کیانی و داریوش کشاورز منتشر کرد و علاوه بر امین یزدانی، عباس لطیفی، میلاد عدل، محمد خرمی‌نژاد، عمران میرزایی، پیمان انوری فر و سعید شیخان وظیفه تنظیم قطعات را بر عهده داشتند.

آلبوم آرزوهای شعاری علی کمارجی
آلبوم آرزوهای شعاری

مازیار احمدپور، امین یزدانی، عمران میرزایی، میلاد عدل، علی اصفهانی، علی احمدیان (گیتار الکتریک و آکوستیک) ، آرش زمانیان، علی اصفهانی، مجید برومند (گیتار باس)، محمد خرمی‌نژاد، پیمان لطیفی (درامز)، عباس لطیفی، پیمان انوری فر (پیانو و کیبورد) نوازندگان این اثر هستند که به هنرنمایی پرداخته‌اند.

همچنین مرتضی جباری، امید اصغری (صدابردار) و مرتضی جباری (میکس و مستر)، پارمیدا طوسی (عکاس) و امیر اردهالی (گرافیست) دیگر عوامل این آلبوم هستند.
این مراسم با حضور امین یزدانی، برخی از عوامل آلبوم و رضا یزدانی به‌عنوان مهمان ویژه برگزار شد.
به نقل از ریتم نو 

علی کمارجی، امین یزدانی، رضایزدانی
علی کمارجی، امین یزدانی، رضا یزدانی

به گزارش روابط عمومی شهر کتاب فرشته، عصر چهارشنبه بیست و سوم اسفند آیین رونمایی و جشن امضای آلبوم «آرزوهای شعاری» با حضور هنرمندان حوزه موسیقی و علاقمندان در این مجموعه فرهنگی ـ هنری  برگزار شد. «آرزوهای شعاری» نخسین آلبوم امین یزدانی است در سبک پاپ راک – سمفونیک راک منتشر شده است.

آغازگرِ این مراسم با اجرای قطعاتی از همین آلبوم توسط امین یزدانی و سایر نوازندگان این اثر بود. پس از پایان اجرای قطعات، رضا یزدانی که از میهمانان مراسم بود صحبت هایی درباره امین یزدانی و آلبوم «آرزوهای شعاری» بیان داشت: «من به شخصه شاهد تلاش های شبانه روزی امین برای این آلبوم بودم و بسیار خوشحالم که امروز این تلاش های سرانجام رسید. «آرزوهای شعاری» چه از لحاظ آهنگسازی، تنظیم و ملودی و چه از جهت ترانه ها، سبک و سیاقی جدی و فضای موسیقیایی حرفه ای دارد و این در فضای کنونی موسیقی ما اتفاق بسیار خوبی است.»

علی کمارجی و رضا یزدانی
علی کمارجی و رضا یزدانی

امین یزدانی؛ خواننده این اثر نیز در خصوص چگونگی شکل گیری «آرزوهای شعاری» گفت: عشق و علاقه به موسیقی از دوران کودکی همراه من بود و به واسطه این که پدرم موسیقی سنتی کار می کردند من هم سه تار کار می زدم. اما از سال ۸۸ بود که شروع به گردآوری اشعار و ترانه ها و همچنین ساخت و تنظیم ملودی ها کردم  و در نهایت سال ۹۲ به صورت جدی وارد این عرصه شدم. از اولین کارهایم شعری بود از زنده یاد قیصر امین پور و شاید همین شعر بود که سبب شد تا به امروز استاندارد مشخصی را در انتخاب اشعار و ترانه ها حفظ کنم. ترانه های این آلبوم نیز همین استاندارد را دارند؛ در این میان گاهی روی ترانه ها ملودی ساخته شده و بعضی از قطعات نیز ملودی و آهنگ ابتدا تنظیم و ساخته شده اند و سپس روی آنها ترانه ای نوشته شده است.»

گفتنی است آلبوم موسیقی «آرزوهای شعاری» شامل ده قطعهو از اشعار مرحوم قیصر امین پور،حسن علیشیری، علی کمارجی، بهزاد مینا، رضا کیانی و داریوش کشاورز است. همچنین عباس لطیفی، میلاد عدل، محمد خرمی‌نژاد، عمران میرزایی، پیمان انوری‌فر، سعید شیخان و امین یزدانی تنظیم قطعات را بر عهده داشته مازیار احمدپور، امین یزدانی، عمران میرزایی، میلاد عدل، علی اصفهانی، علی احمدیان (گیتار الکتریک و آکوستیک) ، آرش زمانیان، علی اصفهانی، مجید برومند (گیتار باس)، محمد خرمی‌نژاد، پیمان لطیفی (درامز)، عباس لطیفی، پیمان انوری‌فر (پیانو و کیبورد) نیز از نوازندگان این اثر هستند.

گزارش: سبا فرجاد
به نقل از شهر کتاب فرشته